Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo Rio de Janeiro van 40 m² heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Passeio Público op wandelafstand van nog geen 25 minuten ervandaan. Het appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 2 personen in 1 slaapkamer.
Het 1-badkamer appartement ligt op circa 3 km van Christus de Verlosser en binnen 950 meter van het Largo do Machado metrostation. Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo is op een steenworp afstand van Project Morrinho en biedt een gemakkelijke wandeling van 25 minuten naar het centrum van Rio de Janeiro. De accommodatie ligt binnen 30 minuten te voet van het Flamengo Park.
Deze accommodatie biedt uitzicht op de tuin. In Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.
Dit appartement biedt een kitchenette met alle benodigde toestellen. Het appartement is gesitueerd op circa 3 km van Estação D Pedro II Central treinstation.
- Locale bezienswaardigheiden
- Sambadrome2,5 km
- Municipal Theatre2,3 km
- Maracanã4,8 km
- Museu Histórico Nacional3,4 km
- Aterro do Flamengo1,7 km
- Centro Cultural Banco do Brasil3,5 km
- Baai van Guanabara3,5 km
- Kerk van Onze Lieve Vrouw van Candelária3,4 km
- Praia Vermelha3,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Santos Dumont6 km
- Treinstations
- Estação D Pedro II Central Station3,1 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Kleedkamer
- Lift
- Rookdetectors
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo?
Gasten van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Sint-Sebastiaankathedraal, op wandelafstand van nog geen 25 minuten ervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Christus de Verlosser (3 km) en Parque Guinle (1 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo?
Het duurt 25 minuten lopen om van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo naar het stadscentrum te komen. - ❓
Wat is de prijs van het boeken van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo?
De prijs van het boeken van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo is $29. - ❓
Wat is de grootte van Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo?
Apt Laranjeiras All Star Rj 5 Estrelas Luxo bestaat uit 40 vierkante meters.